en popüler online oyunlar No Further Mystery

Bunun ilk sebebi, manga usulı RPG'lerden henüz en ilkin ayrılıyor olması. Piyasada huzurlaşabileceğiniz sağlam çok alternatifi kıtalmanız ve öldürmeniz müstelzim canavarla dolu. Ama Florensia'daki en önemli özellik beyinsiz canavarlarla değil, dünyayı keşfetmekle uğraşıyor olmanız.

Ziyaretçi çoğu kalitesiz ve bağırsaki boş oyunlar kısaca tipik pc oyunları... neyse ki hem PS hem de Xbox sahibiyim....

önceden denizlere açılmak yürekin küçük bir tekne ile yetinmek zorunda olsanız da, oyunun ilerleyici bölümlerinde geminizi ve silahlarını geliştirebiliyorsunuz.

:) Mefret ihtimalle sen bunları Tükiye'deki kişilerin (çoğunlukla çocuklaın) en çok oynadığı online oyunları yazmışsın amma sen bunları grafiklerine nazaran sıralasan bu listenin değustalıkeceği belirli...

örneğin hem knight hemde metin2 bilmeyen birine 2sinide öğretmeye çkızılışsak herzaman metin2yi henüz emeksiz öğrenecektir

23-06-2011 23:02 Görüşmeçi ben size binesne söyleyeyimmi gayrı online oyunlarda kesinlikle bilmiyorum lakin metin2de GM ler temelli artis hem kimsenin sorunuyla ilgilenmezler hemde istedikleri adama ban atarlar bence bu parayla adamları GM yaptıklarından oluyo yaklaşık 5-10 bin lira veriyosun GM lik alabiliyosun oyunda böyle bi söylenti en esasen beri mevcut lakin konkre bir demıt bulunmasada ben bunun böyle başüstüneğuna inananlardanım başkaca knightta farkettiğim bimadde var oyunda herkez size yardımcı olmaya çdüzenışıyo(60-70 lvller üstelik)sizi partiye kızılıyolar bişey soruyosun yardımcı oluyolar filan yalnız metin2de herkez birbirine fesat çar soyma derdinde oyun bulma derdinde gerçi kul çok künde kullandım amma emin olun bana künde sizi hileye özendirme ediyor.

03-06-2011 18:32 Görüşmeçi ihvan ben counter strike usulı online oyunlar dışındaki birfena online oyuna baktım ve oynadım genelde topu knight onlinedan özenti yahut çok benziyor.tabi bazılarının kendine özgü özellikleri Bu bağlantıda olsada genel anlamda bu böyle.fakat metin2 bu gayrı online oyunlardan çok farklı ve çok elan bağ çekici amma arkadaşında dediği kadar oyunda herşeyi paralı yaptılar.

Sınırlı güneş bâtınin bedava olan bu oyunda kovaların ciğerine havaya atılan eşyaları atıp dengede girişmek sorunin en önemli kısmı. Gelişememiş kalan süprizler ise ilerleyen taksimmlerde.

Curcunalı ve müziklerle bile tamamlanan görselliğin peşi sıra kolaylık ve keyfili bir oynanışa sahip olması şart. Dobra bir konu, yararlı bir öykü oyunu unutulmaz kılan özellikler. şayet özellikle devasa online bir oyundan bahsediyorsak, binlerce oyuncuyu bir arada tutabilecek denli başarılı bir çok hileci desteği zaruri.

14-11-2009 14:09 Ziyaretçi salak salak yorumlar yapmayın,varlıkın teki atlamış bence kâffesi kopya kaşkariko ben wow oynarım diğer bi şey oynamam diğerleri mantar,gerizekalı wow kendini her şeyden önce Runescape ile hakkındalaştırarak başlangıçladı o halde wow rs den hileıntıdır denebilir mi ? denebilir. Hatta umum hakeza oyunlar asosyaller ciğerindir demiş yalnız belli bir kısmı asosyalleştiriyor olabilir fakat ülkemizin durumunu düşünürsek kim asosyal bileğil ki ?

İşte bu tasarmızda da, sizlere PlayStation 4 üzerinde oynanabilecek en yerinde oyunları sunacağız. Hemen bu noktada kafalar karışmasın, listemizde yalnızca konsola özel oyunlar bulunmayacak. Çoklu ortam oyunlarına da alan vereceğiz. Sebeplerini de açıklayacağız. Hiç merak etmeyiniz. Son olarak söyleyelim, bu makaslamakmız muntazam olarak güncellenecektir. Bu yüzden, belirli aralıklar ile bu makaleyı yeniden ziyaret etmeyi ihmal etmeyin! Her her neyse, işte en güzel PS4 oyunları!

Tekst 2'nin en önemli özelliği devasa online oyunlarda gördüğümüz en âlâ dövüş sistemlerinden birine mevla olması. Oyunun en önemli sorunu ise vazife bölümünde karşıtlaşabileceğiniz temelı sorunlar. Örneğin size 4 yaratık öldürme görevi veriliyor ve siz yaratıkların hepsini çabucak öldürüyorsunuz.

Bu yüzden sizinle misal bir aktör grubu bulup ona dahil olmanız uzun vadede oyundan elan çokça keyif alabilmeniz açısından önemli.

PlayStation markasının en kazançlı serilerinden bir tanesi olan The Last of Us, özgün olarak PlayStation 3 yürekin çıkmıştı ama PlayStation 4 bâtınin de bu oyunun bir yenilenmiş sürümü bulunuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “en popüler online oyunlar No Further Mystery”

Leave a Reply

Gravatar